Lajme

Bulqizë,dalin fotot e para. Policia jep informacion: Ç’ndodhi para k.rimit, autori…

Policia konfirmoi ngjarjen e rende te ndodhur pak minuta me pare ne Bulqize, pas k o nfliktit mes dy të rinjve, ku ka humbur jetën një 21 vjecar rrugës për në spital. Forcat e Policisë janë vënë në ndjekje të autorit, ku po krihet zona dhe janë ngritur pika kontrolli në akset rrugore me qëllim kapjen e tij.

Dyshohet se autori eshte me probleme te shendetit mendor.

Bulqizë / informacion paraprak

vrasja-bulqize

Rreth orës 10.00, në qytetin e Vjetër Bulqizë, dyshohet se gjatë një k onflikti për motive të dobëta, shtetasi F.K, ka p lagosur me th ikë shtetasin A.P, rreth 21 vjeç, i cili gjatë rrugës për spital ka humbur jetën. Forcat e Policisë janë vënë në ndjekje të autorit, ku po krihet zona dhe janë ngritur pika kontrolli në akset rrugore me qëllim kapjen e tij. Grupi hetimor vijon hetimet në vendngjarje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: