Lajme

Burri e rrahu dhe e kërcënoi, 46-vjeçarja tenton t’i japë fund jetës duke pirë ilaçe

Ditën e sotme Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë shtetasin I.XH 57 vjeç pasi ai kishte dhunaur fizikisht dhe psikologjikisht bashkëshorten e tij e cila më pas ka tentuar dhe vetvrasjen. Shtetasja G.L ka tentuar t’i japë fund jetës duke konsumuar medikamente por më pas ka marrë ndihmën mjekësore dhe është rikthyer në banesë.

Materialet e Prokurorisë po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë: Specialisët për Hetimin e K rimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 4 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve I. Xh., 57 vjeç pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes dhe G. L., 46 vjeç pasi ka ushtruar d hunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes.

Si pasojë e d hunës së ushtruar, bashkëshortja e shtetasit G. L., ka tentuar të v etëvritet, duke konsumuar medikamente, dhe pasi ka marrë ndihmën mjekësore në spital, është larguar në banesë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: