fbpx
Lajme

Burri me tanga habit pushuesit në Vlorë sapo heq pantallonat (Video)

Një burrë në plazhin e Vlorës ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve pushuesve. Siç shihet dhe në videon e publikuar nga JOQ, ai shfaqet me t*nga në plazh duke ekspozuar të pasmet e tij.

Zakonisht jemi mësuar që në plazhe, të jenë femrat ato që ekspozojnë format trupore, ndaj rasti i tij habiti pushuesit. Burri ndodhej nën shoqërinë e një gruaje dhe shfaqej i qetë teksa hiqte pantallonat. Pas kësaj, lëvizi i lirshëm nëpër bregdet dhe të gjitha veprimet që janë filmuar po bëhen virale.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button