Lajme

Burri në Angli bie nga çatia, Po i shpëtonte policisë (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Angli. Një video e bërë virale ka treguar si një burrë teksa po përpiqej të shpëtonte nga oficerët e policies ra nga çatia. Ngjarja ka ndodhur në Walsall, afër Birmingham, ndërsa shtëpia ishte e rrethuar nga policia.

Ai rrëshqiti poshtë sipërfaqes së pjerrët dhe ra rëndë mbi trotuarin përpara kalimtarëve të tronditur. Burri u duk se ishte relativisht i palënduar, ndërsa ishte ulur dhe dukej sikur bënte një përpjekje për të vazhduar vrapimin.

Ndërkohë një oficer reagoi me zemërim dhe i bërtiti burrit që të qëndronte atje ku ishte. Kamera pastaj u zhvendos për të treguar një furgon policie të parkuar jashtë shtëpisë, me gjashtë oficerë që qëndronin në rrugë pranë një fushe loje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: