Lajme

Burri rrèh gruan në Tiranë, ajo hidhet nga ballkoni për t’i shpëtuar dhùnës

Një grua është hedhur nga kati i dytë i banesës së saj këtë të martë në rrugën “Memo Meto”. Policia bën me dije se ajo ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, ndërkohë që për ngjarjen blutë kanë arrestuar bashkëshortin e saj 33-vjeçar. Policia tha se i arrestuari “ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes, e cila është ndjerë e frikësuar dhe është hedhur nga kati i dytë i banesës”.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.4 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit E. M., 33 vjeç, pasi në rrugën “Memo Meto”, në banesë, ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes, e cila është ndjerë e frikësuar dhe është hedhur nga kati i dytë i banesës. Aktualisht kjo shtetase ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: