BotaLajme

Burri xheloz e rrihte çdo ditë, gruaja shtatzënë tenton të hidhet nga dritarja për të shpëtuar

Ky është momenti kur një grua shtatzënë vetëm 10 javëshe përpiqet të hidhet nga dritarja e katit të dytë për t’i shpëtuar d hunës së shkaktuar nga burri i saj para se ai ta tërheqë përsëri në apartamentin e tyre në Brazil. Pamjet video tregojnë María José, 35 vjeç, duke e vendosur këmbën e majtë mbi dritare, por bashkëshorti i saj Vitor Batista, 32 vjeç, duket se i kap kokën dhe e tërheq atë përsëri në apartament.

Një video e dytë tregon nënën shtatzënë të një fëmije të përkulur prapa mbi pragun e dritares. Batista më pas tërheq gruan e tij dhe përpiqet të mbyllë dritaren. Fqinjët thirrën Policinë Civile e cila arrestoi Batistën. Kur u arrestua, Batista i tha policisë se grindja ishte “vetëm një zënkë në çift”. Ndërsa gruaja tha se burri i saj prej dy vitesh e kishte rrahur vazhdimisht gjatë gjithë marrëdhënies së tyre. Batista dyshohet se e kërcënoi atë dhe djalin e saj katërvjeçar nga një lidhje e mëparshme. Ai ishte xheloz dhe shumë posesiv. Ai nuk më linte të dilja në rrugë, vetëm për punë. Unë madje humba punën time.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: