Lajme

Bypass-i i Vlorës gati në korrik, kryeministri Rama publikon pamjet e punimeve (Video)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm në Facebook nga bypass-i i Vlorës. Ku bën me dije se do jetë i kalueshëm në korrik.

“Mirëmëngjes dhe me një moment nga puna sfiduese në bajpasin e Vlorës, të cilin synojmë ta bëjmë të kalueshëm në mesin e korrikut, ju uroj një fundjavë të bukur”, shkruan Rama.  Sipas kryeministrit, ky bypass pritet të hapet më 15 korrik në mënyrë provizore.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close