Lajme

“Call Center” në shtëpi e posedim droge, arrestohen 3 persona në Kavajë

Tre persona janë arrestuar gjatë një operacioni në Kavajë.

Sipas informacioneve të para mësohet se tre të dyshuarit përdornin një banesë si “Call Center”, si dhe konsumonin aty edhe lëndë narkotike.

Operacioni vjen si rezultat i një pune hetimore prej një jave, ndërsa një nga të arrestuarit është identifikuar si Armand Rrugeja, 40 vjeç.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close