Lajme

Ç’do bëjë Romeo? Arbana tregon vendimin e bujshëm për Donaldin

Prej kohësh përflitet se Big Brother VIP do të vërë në lojë banorët duke ndërruar binjakët. Pra në vend të Donaldit do të futet Romeo dhe reagimet e banorëve priten me shumë kuriozitet. Kjo lojë aludohet prej kohësh, por Arbana Osmani e konfirmoi vetëm pak minuta më parë nëpërmjet një InstaStory. Kujtojmë se Donaldi është në qendër të vëmendjes për lidhjen me Beatrixin dhe ish dashurisë me Bora Zemanin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: