Lajme

‘Çdo ditë pranë banorëve të kryeqytetit’, Meta: Ndryshimi do të nisë nga Tirana

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, thotë se përfshirja e banorëve të kryeqytetit është e rëndësishme, dhe se zëri i tyre duhet të dëgjohet.

Pas takimit që ka zhvilluar me disa banorë të Tiranës, Meta, bashkangjitur disa fotove të  postuara në Facebook, shkruan se PL do të garantojë rikthimin e llogaridhënies.

“Çdo ditë pranë banorëve të kryeqytetit për të dëgjuar shqetësimet e tyre. Përfshirja aktive e tyre,  vendimtare që zëri i tyre të dëgjohet.

Ndryshimi do të nisë nga Tirana! Partia e Lirisë do të garantojë rikthimin e Llogaridhënies!”, shkruan Meta.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close