fbpx
Lajme

Çështja ‘Babale’! Sa vite burg kërkoi Prokuroria për ish deputetin Salianji

Prokuroria e Tiranës ka  kërkuar që 3 të pandehurit e çështjes “Babale” të shpallen fajtorë. Për Fredi  Alizotin është kërkuar 3 vite burg, për Ervin Salianjin 1.6 vite burg dhe 3.6 vite burg për Albert Veliun. Sipas Prokurorisë të tre të pandehurit kanë kryer kallëzim të rremë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button