Lajme

“Çfarë m*t brezi po rritet”, Aulona Musta shfaqet e indinjuar

Aulona Musta është indinjuar pasi ditën e sotme nuk e kanë përshëndetur kur ka hyrë në palestër. Prezantuesja është shprehur në një video në story se vajzat e sotme po rriten pa edukatë.

Aulona Musta është një nga prezantueset që shkon shumë rregullisht në palestër. Ajo gjithmonë bën postime në rrjetet sociale ku u sugjeron të gjithëve të ushtrohen për të pasur një trup sa më të rregullt. Por ditën e sotme Aulona ka përjetuar një situatë të pakëndshme kur ka shkuar në palestër, dhe këtë gjë e ka treguar me anë të dy videove që ka postuar në Instastory.

Postimi i Aulona Mustës në Instastory
Prezantuesja ka një mesazh për të gjithë ato vajza që kur i përshëndet nuk i kthejnë përgjgjen. “Dhe që po thoni ju, unë jam një njeri shumë paqësor, por nëse ka njerëz që dua të rrah sidomos vajzat, më besoni që jam kundra dhunës dhe nuk jam rrahur kurrë me njeri, janë ato vajzat e vogla që tí futesh në palestër dhe i përshëndet, të shohin në sy nuk të flasin. Si mundet? Si mundet, dhe në përgjithësi janë brezi i ri, janë ato vajzat e vogla. Më falni po si ju kanë edukuar prindërit, thoni mirdita njerëzve, nëse nuk jua thoni jut ë parat, të paktën kur jua thonë, kthejani,”- dëgjohet teksa thotë Aulona.

“Çfarë m*t brezi po rritet,”- ka shkruar prezantuesja mbi video.

fl.mi./al.sp.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close