Lajme

Çfarë ndodhi? Pas Kiarës edhe Luizi pajtohet me Efin: Për Zotin jam i lodhur, më beso! Unë nuk e di…

Duket se ujërat mes çiftit dhe Efit brenda shtëpisë së BBV janë qetësuar.

Pas përqafimit dhe pendesës së Kiarës, radhën e ka patur Luizi.

Ai është shprehur se është i lodhur nga rrugëtimi i tij dhe në këtë mes pret mirëkuptimin e Efit.

Pjesë nga biseda:

Efi: Unë e kuptoj por jo kur je më të tjerët ndryshe dhe me mua ndryshe

Luizi: Jo as me të tjerët nuk jam ndryshe. Fakti që unë jam me Kiarën gjithë kohës e bllokon pak. Nuk dua ta hapni atë muhabet të shëmtuar bashkë. Në një farë mënyre edhe po ju mbroj ju edhe veten.

Unë në të dyja krahët ndihem keq, në një kohë që ju dini gjëra që unë nuk i di

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close