Lajme

Çfarë po ndodh me monedhën e huaj? Rritet Euro, ja me sa këmbehet valuta sot!

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rritje e Dollarit, Euros, Frangës Zvicerane dhe Paundit Britanik. Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar: Dollari: Blihet 100.4 Shitet 101.3 Euro: Blihet 122.7 Shitet 123.2 Paundi Britanik: Blihet 141.9 Shitet 142.7 Franga Zviceriane: Blihet 111.2 Shitet 112

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close