Lajme

Cifti Pasho nga Vlora, zbulohet prova e fortë në shtëpinë që nusja mori me qira

Dalin të tjera detaje për vrasjen e çiftit shqiptar Teuta dhe Shpëtim Pasho në Itali. Z bulimi i disa g jurmëve g jenetike mund të çojnë tek zbardhja e ngjarjes.

Mediat italiane raportojnë se në lavamanin e kuzhinës në apartamentin në Fontana, që nusja e çiftit Pasho mori me qera, janë gjetur g jurmë g jaku që mund të kenë ardhur pas larjes së t hikës, që mund të jetë përdoruar për v rasjen e tyre. Seanca e së hënës mund të shtyhet pasi njoftimi se djali i çiftit Pasho Taulant Pasho, i d yshuar edhe si i përfshirë në k rim gjendet i b urgosur në Zvicër dhe nuk është kthyer ende.

Elona Kaleshi, e cila është ish e dashura e Taulant Pashos ndodhet pas hekurave e d yshuar për a kuzat e v rasjes, m asakrimit dhe fshehjes së t rupave të çiftit Pasho.

Sipas h etuesve me 2 nëntor të vitit 2015 e cila mendohet të jetë edhe dita e v rasjes së çiftit Pasho, Elona Kaleshi priti prindërit e të dashurit të saj që kishin ardhur nga Shqipëria për të takuar djalin e tyre i cili do të lirohej pas 4 vitesh nga b urgu pas d ënimit për t rafik d roge. Nën h etim nga autoritet italiane janë vënë edhe Taulant Pasho, djali i çiftit dhe Denis Kaleshin, vëllai i 36-vjeçares Elona Kaleshi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: