Lajme

Cilit politikan shqiptar i del në shesh tradhtia?! Flet dedektivja Shkënda Lili: Patjetër, se…!

Të ftuara në “Hëna apo Diell”, Shkënda Lili dhe Iva Tiço u janë disa prej pyetjeve pikante. E pyetur nga moderatorja, dedektivja Shkënda Lili ka treguar më shumë për profesionin e saj në lidhje me tradhtitë e çifteve në Shqipëri.

Pjesë nga biseda:

Nevina Shtylla: Shkënda, na përmend emrin e një personazhi VIP shqiptar ose politikani që i ke zbuluar tradhtinë, ose pi një shots?

Nevina Shtylla: Iva, dikur i thoje hapur kritikat, tani më ndryshe. Me kë personazh e ke tepruar dhe do ti kërkosh falje? Iva Tiço: Falje askujt. Kam ndryshuar sepse kanë dalë portalet, dhe jam lodhur duke parë emrin tim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close