fbpx
Lajme

“Citroen-i” përplaset me kamionin në Fier, lëndohet një person

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë mesditë në Fier. Aksidenti është regjistruar pak më parë në Sheq. Siç raporton gazetarja Valbona Davidhi, automjeti “Citroen” me targa AA651 IG është përplasur me një kamion të tonazhit të rëndë , makinë pastrimi të shpendëve.

Si pasojë e përplasjes ka mbetur i lënduar shoferi i mjetit të vogël dhe ndodhet  jashtë rrezikut për jetën. Për shkak të këtij aksidenti në aksin e unazës së qytetit Fier-Lushnje është krijuar trafik.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close