fbpx
Lajme

Copat e xhamit iu futën në sy punonjëses, pronarja u rrëzua në tokë, momenti kur nxirren të pla gosurat nga byrektorja në Yzberisht

Këto janë pamjet kur ambulanca ka marrë personat e pl agosur sot pas shpër thimit në një byrektore në zonën e Yzberishtit.

Bashkëpronarja dhe dy punonjëset mbetën të pla gosura pasi bombola e gazit në byrektore shpë rtheu mëngjesin e sotëm, për arsye ende të pazbuluara.

Policia ka nisur hetimet për ngjarjen.

Neës 24 raporton se punonjësja e byrektores, Ardjana Mesi, ka pësuar lëndime në njërin sy, pasi nga shpë rthimi një nga xhamat e thyer i ka depërtuar në sy.

Ndërkohë, bashkëpronarja Klodiana Simeci ka pësuar shembje, pasi forca e shpë rthimit e ka rrëzuar në tokë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button