Lajme

“Ç’pate që u transformove?”/ Ndjekësit kanë një kritikë për opinionisten e “Big Brother”

Balina Bodinaku dhe Arbër Hajdari janë dy opinionistët e emisionit më të shikuar të momentit “Big Brother Vip”

Prej një jave tashmë ata janë të ulur në karrigen e opinionistëve dhe komentojnë hapur banorët Vip. Edhe publiku tashmë u mësua me praninë e tyre dhe kanë nisur të komentojnë jo vetëm konkurentët por edhe ata.Së fundmi ndjekësit i kanë vënë në duke Balinës operacionet plastike. Sipas tyre Balina ishte më simpatike më parë kur nuk kishtë asnjë ndërhyrje në fytyrën e saj./CNA.al

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: