Lajme

Dalin pamjet, momenti kur hajdutët vjedhin makinën e Tom Cruise

Ditën e djeshme mediat e huaja bënë ditur se një grup hajdutësh vodhën makinën tip BMW të Tom Cruise teksa ai ishte duke xhiruar “Mission: Impossible 7” në Birmingham. Mediat e huaja raportojnë se makina e përdorur nga Cruise u vodh jashtë Grand Hotel.

“Një BMW X7 u vodh në Church Street ditën e martë dhe u mor sërish në një kohë të shkurtër”, tha policia në një deklaratë.

Makina u gjend afër Smethwick. Ndërkohë ditën e sotme janë publikuar pamjet e hajdutëve që vodhën makinën e yllit të kinemasë. Në fotot e shkëputura nga pamjet e kapura nga kamerat e sigurisë, shihen tre grabitësit. Mes tyre duket edhe një grua, e cila mban në duar çantën ngjyrë të gjelbër të aktorit hollivudian.

Mesa duket grabitësit nuk kanë ditur si ta menaxhojnë situatën, prandaj dhe kanë braktisur automjetin luksoz në një lagje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: