Lajme

Dalin pamjet nga brenda lokalit, çfarë ndodhi në ish-Bllok

Pak javë pas hapjes së lokaleve pas karantinës, disa ditë më pas në ish-Bllok ka ndodhur një shèrr i madh mes disa të rinjve që kanë përdour karrige e gota për të goditur njëri-tjetrin. Nga pamjet e siguruara nga jashtë lokalit shiheshin disa të rinj që janë përplasur me njëri-tjetrin në një nga vendet më të frekuentuara të Tiranës. Së fundmi, kanë dalë pamje nga kamerat e sigurisë brenda lokalit, ku duket se situata në një moment doli tërësish jashtë kontrollit, ndërsa djemtë nisën të përdornin karrige dhe sendeve të tjera të forta.

Pas incidentit, të rinjtë u shoqëruan në Komisariatin e Pòlicisë për të dhënë sqarime për ngjarjen, por nuk kanë ngritur padi ndaj njëri-tjetrit. Mediat raportuan disa ditë më parë se brenda ambienteve të lokalit janë konfliktuar djali i deputetit Tom Doshi, Markos dhe nipi i deputetit Aqif Rakipi. Megjithatë, ende nuk dihen shkaqet e këtij shèrri të bujshëm.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close