Lajme

Dalin pamjet, roja u këndonte nxënësve në shkollë

Lajmi i abuzimit se ks ual të 15-vjeçares në Babrru ka tro nditur opinionin publik i cili kërkon marrjen e përgjegjësive dhe nga instancat përkatëse për edukimin. E mi tura ishte ab uzuar nga roja i shkollës ku ka mësuar, 65-vjeçari Abaz Dogu i cili u kishte shpërndarë video in time të saj tre të rinjve. Ngjarja do të vijonte zinxhirë nëse e mitura nuk do të kishte marrë guximin të de nonconte rastin. 65-vjeçari tashmë është pas hekurave me masën ar rest me b urg. Ndërkohë “JOQ” ka publikuar një video ku Dogu shfaqet gjatë një feste në shkollë, në kohën kur punonte ende si roje, teksa u këndon nxënësve këngën “Zemër” të Dhurata Dora dhe Soolking.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close