fbpx
Lajme

Dallga e madhe i merr me vete, humbin jetën babai dhe vajza 7-vjeçare, në kërkim djali 4-vjeçar

Një trag jedi ka ndodhur në Oregon të SHBA, ku një dallgë e madhe është pë rplasur në breg dhe ka marrë me vete 3 pjesëtarë të një familje

Vajza e vogël 7 vjeçare është gjetur e mby tur, ndërsa babai 47 vjeçar Jeremy Stiles po luf ton me jetën në spital.

Autoritetet vendase janë duke kërkuar trupin e djalit 4 vjeçar, i cili rezulton i zhd ukur.

Policia ka njoftuar të gjithë banorët se moti do të vazhdojë të jetë i paqëndrueshëm, dhe I ka paralajmëruar të rrinë larg bregut të detit, pasi nuk kanë personel të mjaftueshëm për të qëndruar në çdo hyrje plazhi.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button