fbpx
Lajme

Debaton me familjarët, djali i vë z jarrin shtëpisë. Asfik.sohen disa persona

Një i ri i ka vënë zja rrin shtëpisë pas debatit që ka pasur me familjarët. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Elbasanit. Nga flaket kanë mbetur të asfiksuar dhe me plage disa nga familjarët të cilët po transportohen drejt spitalit te Elbasanit. Policia ka mundur të ndërhyjë në kohë duke shoqëruar në komisariat djalin.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button