Lajme

“Dëgjuam zhurma”dëshmitarja rrëfen krimin në Elbasan: Pamë gruan të shtrirë përtokë

Një dëshmi vjen nga vendi i ngjarjes në Elbasan, ku një ish-p olic v rau me a rmë z jarri gruan e tij. Ngjarja ndodhi pranë G jykatës së Elbasanit.

Sipas dëshmitares, kishin dëgjuar k risma a rmësh dhe pasi kishin dalë nga kafja kishte parë një grua të shtrirë përtokë. “Ne ishim në kafe. Dëgjuam zhurmat. Një p olic po ikte me vrap. Kaq! Kur pamë atë gruan që ishte shtrirë, e kishin v rarë. Po e ndihmonin disa çuna. Ishte një p olic që e mbronin këto makinat këtu.”, tha ajo.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: