Lajme

Degradon sherri në Durrës, dy persona zihen me leva. Policia në vendngjarje

Dy persona janë zënë pasditën e sotme në Durrës. Mësohet se konflikti fillimisht mes tyre ka nisur për arsye të dobta.

Por pas konfliktit verbal, që të dy persona janë zënë fizikisht, madje dhe me mjete të rënda e leva. Në vendngjarje ka shkuar policia dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Ndërkohë që është gjetur një levë dhe ca pika gjaku në vendin e sherrit

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close