Lajme

Del FOTO e Besnik Pjetrit, autorit të dyshuar të vrasjes së babë e bir në Lezhë

Publikohet foto e Besnik Pjetrit, autorit të dyshuar që vrau babë e bir mbrëmjen e kaluar në fshatin Grykë Zezë të Lezhës. Ish-dhëndri i kësaj familje, dyshohet se vrau me armë zjarri Pjetër dhe Gent Përjakun (babë e bir) pas një konflikti për divorcin. Besnik Pjetri ka qenë i denoncuar nga gruaja për dhunë dhe ka bërë 2 vite burg në Itali. Policia po punon për kapjken e tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close