Lajme

Del FOTO, kush është 18-vjeçarja Tina që u njoh në byrektore me Martin Çeçon!

Vajza që shihni në foto është Tina, 18-vjeçarja që u njoh në byrektore me Martin Çeçon, i cili u vra nga Valter Mollaj më 12 qershor në Korçë. Ky i fundit ishte ish i dashuri i Tinës. Valter Mollaj 43 vjeçari i martuar, nga fshati Marjan i Korçës, kishte pasur një lidhje jashtëmartesore me Martina Pajollarin dhe kur mësoi lidhjen e saj të re me Martin Çeçon dhe e kërcënonte se do ta vriste nëse nuk ndahej.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close