Lajme

Del mesazhi i fshehte i Romeos

Prej disa ditësh, Donald Veshaj ka qenë një qendër të mediave rozë për shkak të raportit të krijuar mes tij, Bora Zemanit dhe Beatriks Ramosajt. Mbrëmjen e sotme, ai ka marrë një këshillë nga vëllai i tij, Romeo lidhur me këtë situatë. Ky i fundit mes lotëve i ka thënë të bëjë atë që mendon Romeo: A ishte kjo dëshira jote? Bëj atë që mendon ti. Unë i kam zgjidhur të gjitha hallet. Kështu që bëj ça mendon ti. Je shumë I fortë. Ngulite në kokë.

Donald: Kam dashur atë aprovimin tënd, nëse e kam bërë mirë apo keq. Romeo: Edhe pse tentuan të të vinin me shpatulla pas murit, ti u tregove burrë.Ti ke dalë burrë, i drejtë, i saktë. Mos ta hajë fare”– i tha Romeo Donaldit, ndërsa ky ui fundit mes lotësh tha se ndihet keq për situatën e krijuar. Nderkohe kur ishin se bashku me banoret dhe ishin te gjithe se bashku kur po largohej Romeo, dhe kishin hequr mikrofonat, Romeo i tha dicka ne vesh.Bora ka reaguar per ty dhe te ka lene te lire, bej si ta ndjesh vella! Ky ishte mesazhi i Romeos, qe ne  fakt eshte i ndaluar totalisht, madje ia mohoi Arbanes duke i thene dicka tjeter.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: