Lajme

Del nga rruga automjeti në Korçë

Një automjet ka dalë nga rruga tek Ura e Zvezdes në Korçë. Mësohet se për pasojë kanë mbetur të lënduar tre persona. Ata janë dërguar në Spitalin e Korçës dhe janë jashtë rrezikut për jetën pasi kanë marrë vetëm dëmtime të lehta. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: