Lajme

Del nga rruga makina në Pezë Helmës, humb jetën pasagjeri, shoferi në gjendje të rëndë

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pasditen e së premtes në Pezë Helmës. Bëhet e ditur se rreth orës 13:17, shtetasi F. H. ka humbur kontrollin e automjetit me të cilin po udhëtonte dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë ka ndërruar jetë në vendngjarje pasagjeri, A. G., ndërsa drejtuesi i mjetit, F. H., ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: