Lajme

Del videoja e plotë e ekz ekutimit të Kastriot Reçit! Pas go ditjes me sn ajper rrë zohet në tokë, dy persona e ngrenë peshë e futin në makinë

Dalin pamjet e plota të ekz.ekutimit të Kastriot Reçit në Rrëshen, vr.asje ne ndodhur paraditen e 7 janarit. Syri.Tv ka publikuar videon e plotë të ekz.ekutimit të biznesmenit.

Në pamjet e mëposhtme shfaqet biznesmeni 47-vjeçar, cili zbret nga një makinë tip “Mercedes Benz”, afrohet tek një grua dhe një fëmijë i mi.tur. Sapo takohet dhe përshëndetet me ata, ai që.llohet nga një snajper dhe rrëzohet në tokë. Menjëherë i afron dy persona, marrin dhe e futin në një makinen tip Mercedes dhe nisen për në spital. Por ai nuk mundi të mbi.jetojë.

Ekz.ekutimi i Kastriot Reçit është e disata ngjarje kr.iminale që ndodh në Rrëshen në harkun kohor të 5 viteve. Kjo vr.asje, dyshohet se ka si motiv ha.kmarrjen për shkak se Reçi ishte i dyshuar për të paktën dy vr.asje, por edhe pr.ishjen e pazareve të dr.ogës, pasi i vëllai i tij i vr.arë në Itali, Gasper Reçi u v.ra më prill 2017, për këtë arsye.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close