fbpx
Lajme

Dëmet nga tërmeti, Presidenti Meta del në terren me ekspertët izraelitë dhe bën një thirrje

Presidenti Ilir Meta ka vizituar nga afër një banesë në Armathë me ekspertët izraelitë. Në një postim në rrjetet sociale, ku ka postuar edhe fotot që shihni më poshtë, presidenti bën një thirrje:

” E rëndësishme është tani të ndjekim udhëzimet e duhura për përforcimin dhe riparimet e dëmeve me përgjegjësi të plotë ligjore”

POSTIMI I PLOTE

“Sapo përfunduam një verifikim të ri të një banese 4 katëshe në Armathë me ekspertët e palodhur izraelitë. 🇦🇱🤝🇮🇱

Besoj tani edhe banorët janë më të qartë dhe të qetë se pardje. E rëndësishme është tani të ndjekim udhëzimet e duhura për përforcimin dhe riparimet e dëmeve me përgjegjësi të plotë ligjore”.

   

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button