Lajme

Demorkatët besnikë ndaj Lulzim Bashës

Në rrjet po qarkullojnë foto ku demokratët kanë fotografuar fletën e votimit, ku votën ja kanë dhënë Lulzim Bashës. Si duket, anëtarët e PD, pavarësisht se Basha sërish nuk fitoi zgjedhjet, po i qëndrojnë besnikë. Zgjedhjet kanë nisur që në orën 08:00, ku anëtarët e PD do zgjedhin kryetarin e tyre ti ri, ku në garë janë Shehaj, Kadilli, Basha dhe Harxhi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close