Lajme

Dëmtohet automjeti i grupit të Syri.Tv në fshatin Dukat të Vlorës

Dëmtohet automjeti në fshatin Dukat të Vlorës. Automjeti ishte parkuar pranë sheshit të fshatit. Mjetit i janë thyer xhamat anësore dhe dëmtuar xhami i parë me sende të forta. Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nis hetimet për ngjarjen e rënde. Nga blutë pritet të hetohet për shkaqet, dhe gjetjen e autorve për këtë ngjarje të rëndë kundër makinës së gazetarit të Syri tv. Automjeti i përket grupit të Syri tv në qytetin e Vlorës.Vijon…

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: