Lajme

Deputeti demokrat Flamur Noka thirret në SPAK

Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka është paraqitur në ambientet e Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK).

Noka është thirrur nga SPAK.

Deputeti demokrat u paraqit në ambientet e SPAK rreth orës 10:00.

Nuk dihet arsyeja përse Prokuroria Specialie ka thirrur Flamur Nokën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close