Lajme

Deputeti Jenishehri sfidon Ramën, Bashën e Kryemadhin: Pse nuk pranoni debat televiziv me mua

Selami Jenisheri, Kryetar i partisë Bashkimi Popullor i Pensionistëve Shqiptarë, ka sfiduar kryeministrin Edi Rama, kreun e PD Lulzim Basha dhe kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi në një debat televiziv.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale ai shtron një pyetje duke thënë se përse krerët e partive nuk pranojnë debatin. Teksa shkruan se ata nuk pranojnë se se nuk mund të thonë se ku i marrin paratë.

“Rama, Basha, Kryemadhi! Pse nuk pranoni debat televiziv me mua Kryetarin e partisë Bashkimi Popullor i Pensionistëve, se nuk thoni ku i merrni ato para siç di unë ti them” shkruan Jenisheri në postimin e tij.

Kujtojmë që më herët Jenisheri ka sfiduar edhe Edi Ramën nga Kuvendi, ku ka kërkuar të përballet me të dhe të tregojnë programet, teksa tha se nëse programi i PS është më i mirë se programi i tij atëherë do u bëjë thirrje të gjithë pensionistëve që të votojnë Partinë Socialiste.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: