Lajme

Dëshmia/ I shpëtoi atentatit me tritol, Benard Ndreca: Nuk kam konflikte me askënd

Benard Ndreca i cili i shpëtoi sot atentatit me tritol të vënë në mjetin e tij është shprehur se nuk ka konflikte me askënd dhe nuk dyshon tek askush.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe ka sekuestruar kamerat e sigurisë që ndodheshin në banesën e tij që do të bëjnë të mundur zbardhjen e ngjarjes.

Policia dyshon për 2 persona që mund të kenë qenë autorët.

Ndreca shpëtoi pa lëndime, ndërsa mjeti është shkrumbuar pjesërisht.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close