Lajme

Detaje/ Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Peqin, përplasen dy makina, përmbyset njëra prej tyre

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Elbasan- Peqin, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Aksidenti ka ndodhur pranë fshatit Paulesh, ku nga përplasja e fortë, një nga mjetet ka përfunduar jashtë rrugës dhe është përmbysur.

Nga ky aksident fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar por vetëm për dëme të shumta materiale, por vetem drejtuesit mjeteve kanë pësuar vetëm lëndime të lehta

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close