fbpx
Lajme

Detaje/ “M’u duk si kafshë e egër”, bariu qëllon ak.sidentalisht me çifte 73-vjeçarin në Ksamil (Emrat)

Vlorë, Sarandë Informacion paraprak në lidhje me dy pl.agosje në Sarandë dhe Vl.orë: Në lagjen nr.2 Sarandë pranë vendit të quajtur “Antenat”, shtetasi Xh.M., 63 vjeç, banues në Ksamil, ka pla.gosur me ar.më gjahu “çifte” shtetasin Sh.S., 63 vjeç, banues në Ksamil. Dyshohet se ngjarja ka ndodhur aksidentalisht pasi shtetasi Xh.M ka menduar se ka patur përballë kafshë të egër. Po punohet për sqarimin e rrethanave të mëtejshme. —- Vlorë, rreth orës 10:54, në Spitalin e Vlorës ka shkuar i dëmtuar me mjet prerës shtetasi E.Sh., 32 vjeç, banues në Vlorë, i cili po merr ndihmë mjekësore. Dyshohet se 32 vjeçari është pla.gosur në ambientet e një bilardoje në lagjen “Isa Boletini” Vlorë. Grupi hetimor po kryen hetimet përkatëse për zbardhjen e ngjarjes si dhe për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button