Lajme

Detaje nga plagosja te “Çajupi”, sherri plasi midis mësuesve… (Video)

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me ngjarjen e rëndë që te rrorizoi sot banorët pranë shkollës “Çajupi” në kryeqytet, ku disa persona u konfliktuan me njëri-tjetrin.

Ngjarja ndodhi rreth orës 08:30 në një mëngjesore.

Gazetarja Dorjana Bezat raportoi në një lidhje live nga vendngjarja se sherri kishte nisur mes dy mësuesve të shkollës së mesme, të cilat ndodheshin në këtë biznes dhe më pas konfliktit i janë bashkuar edhe të afërmit e tyre, për të vijuar gjatë mëngjesores.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close