Lajme

VIDEO\ Detaje nga të shtënat në plazhin e Zvërnecit Vlorë

Pas të  shtë nave me a rme zjarri Luçio Rroko është larguar me shpejtë si me një motor në drejtim të  Pyllit të  Sodë s Vlore. Pas kontollit që është ushtruar në zonë policia ka gjetur tre gëzhoja plumbi dhe ka dalë  në  përfundimin se Rroko ka qëlluar me pistoletë 9 mm. Por pistoleta nuk është gjetur në vendin e ngjarjes.

Fatmirësisht asnjë person nuk ka mbetur i p lagosur por kjo ngjarje ka shkaktuar shumë  panik tek pushuesit e zonës. Kanë qënë pushuesit të cilët kanë  raportuar në Polici për të  shtënat me armë .

Policia po punon për arrestimin e autorit ndërsa po merret në pyetje edhe pala tjetër që u përfshi në  k onflikt.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close