fbpx
Lajme

Detajet/ Nëna me dy fëmijët humbin jetën nga asfiksia nga bombola e gazit, një tjetër familjarë në gjendje të rëndë

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga tragjedia e ndodhur në Ostren të Madh të Bulqizës. Policia ka shpjeguar se tre viktimat janë 40-vjeçarja  R.Toljat dhe dy fëmijët e saj (vajza dhe djali). Sipas policisë ata janë gjetur pa shenja jetë dhe dyshohet se janë asfiksuar si pasojë e rrjedhjes së gazit nga një bombol. Po kështu  në gjendje të rëndë shëndetësore është dhe një pjesëtar tjetër i familjes ku po transportohet për në spital.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button