Lajme

Devoll, Mbytet një person në përrua

Një person i pajetë është gjetur këtë të hënë në një përrua në Devoll. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Grapsh, Devoll,  ku është gjetur pa shenja jete nga banorët e zonës, një shtetas ende i paidentifikuar. Sipas informacioneve të deritanishme dyshohet se mund të jetë emigrant i p aligjshëm. Paraprakisht në t rupin e v iktimës nuk janë konstatuar shenja d hune dhe dyshohet se ky shtetas mund të ketë gjetur v dekjen për shkaqe a ksidentale.

Njoftimi i policisë: Më datë 25.01.2021, rreth orës 10:20, në fshatin Grapsh, Devoll, në një përrua, është gjetur pa shenja jete nga banorët e zonës, një shtetas ende i paidentifikuar, i cili nga të dhënat e para dyshohet se mund të jetë emigrant i paligjshëm. Nga kqyrja paraprake e trupit të tij, nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ky shtetas mund të ketë gjetur v dekjen për shkaqe a ksidentale. Trupi i pajetë do të dërgohet drejt m orgut, ku pritet përgjigjja e e kspertizës m jekoligjore për të përcaktuar shkakun e v dekjes. Grupi h etimor, po punon për të identifikuar v iktimën si dhe për të z bardhur rrethanat e n gjarjes./abcnews.al

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close