Lajme

Dha informacione brenda shtëpisë, zbulohet kush është banori

Ditën e djeshme një zarf i zi mbërriti në shtëpinë e BBV. Në këtë zarf thuhej se një prej banorëve do të dënohet në emisionin e sotëm pasi ka thyer rregullin bazë të programit duke dhënë informacione nga jashtë të cilat janê tendecioze. Fansat e programit dhe mediat kanë zbuluar se ky banor që ka thyer rregullat dhe ka dhënë informacione është Meridiani.

Mësohet se gjatë një bisede me Donaldin ai i tregoi se si e kanë pritur fansat takimin e këtij të fundit me ish-të dashurën, Bora Zemani.

Por një bisedë e tillë është kundër rregullave të BBV dhe vetë Meridiani dhe Antonela janë ndëshkuar më parë për këtë gjë. Pritet të shohim se çfarë do ndodhë sot pasi më herët “Vëllai i Madh” i ndëshkonte banorët duke i futur te dhoma e dënimeve, por tani që ajo dhomë nuk është më nuk dihet se çfarë do ndodhë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: