Lajme

Dhuna në familje/ Burri tenton të djegë të gjallë gruan në Greqi pas sherrit

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi ku një burrë pasi ka dhunuar gruan ka  dhunuar gruan ka tentuar ta djegë të gjallë.

Mediat greke bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur të premten e javës së kaluar, ndërsa e gjitha ka ndodhur për shkak të debatit që ka ndodhur mes tyre.

Mësohet se pas debatit burri e ka goditur gruan dhe është larguar nga shtëpia.

Ajo ka njoftuar Policinë, por para se të mbërrinte policia, autori është kthyer në shtëpi dhe ka tentuar t’i vë flakën.

Gruaja ka arritur të arratiset dhe të lajmërojë sërish Policinë, për pasojë bashkëshorti i saj ka mundur të arratiset.

Bashkëshortja e shqetësuar ka bërë denoncimin ndaj tij në komisariatin e Kalkidës dhe kërkimet për vendndodhjen e tij janë në vazhdim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close