Lajme

Dhunë ndaj babait të tij, arrestohet 33-vjeçari në Vlorë

Policia e Vlorës ka arrestuar një 33 vjeçar, i cili ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij.

Policia bën me dije se shtetasi me inicial Zh.Sh, ka ushtruar si dhunë fizike ashtu edhe psikologjike ndat të atit.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë u arrestua në flagrancë shtetasi Zh. Sh., 33 vjeç, banues në Vlorë, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij”, njofton policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close