Lajme

Dhunimi dhe vrasja e Joy, publikohet fotoja e kenianes dy orë para ngjarjes

Është publikuar fotoja e 22-vjeçares nga Kenia, Joy Ayoko dy orë para se ajo të dhunohej nga persona të pa identifikuar.

Siç shihet nga fotoja ajo është në shoqërinë e një vajzë tjetër, e cila dyshohet se është shoqja e saj e dhomës që do të merret në pyetje nga prokuroria.

Efektivët e Komisariatit Numër 1 kanë shoqëruar ditën e sotme Rodin Barci shoferin e kazinosë, ku ishte punësuar vajza keniane, Joy. Gjatë dëshmisë së tij Barci i ka qëndruar dëshmisë së tij të mëparshme.

Deri tani nuk ka asnjë të arrestuar, por janë marrë në pyetje vetëm persona të cilët kanë pasur kontaktet e fundit me të.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close