Lajme

Dhunoi zyrtarin e Metës në sy të familjes, ja kush është efektivi malazez i kufirit

Personi që shihni në foto është Dragan Shqekiç, efektivi i Pikës Kufitare në Malin e Zi, i cili dhunoi Petraq Milon, ish-këshilltarin e Ilir Metës.

Në videon e publikuar ditën e djeshme, efektivi në fjalë shihet teksa qëllon në fytyrë pedagogun e njohur në sy të gjithë familjes së tij.

Ai është nxjerrë me forcë nga makina dhe është dhunuar nga efektivi malazez, ndërsa priste në radhë.

Kujtojmë se rastet e dhunimit të shqiptarëve në pikat kufitare të Malit të Zi, kanë qenë të përsëritura

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close