Lajme

Dibër, Ka ndodhur

Një s herr me sende të f orta ka ndodhur mes një grupi personash në Dibër. Policia njofton se ka shpallur në kërkim tre autorët e dyshuar të ngjarjes, pasi kanë g oditur me sende të f orta dy persona të tjerë.

Njoftimi i policisë: U k onfliktuan dhe më pas g oditen me sende të forta dy shtetas, identifikohen dhe shpallen në kërkim policor 3 autorët e dyshuar të ngjarjes.

Specialistët për Hetimin e K rimit në Komisariatin e Policisë Dibër, kanë shpallur në kërkim policor tre shtetas për veprat penale “P lagosje e lehtë me dashje”, kryer në bashkëpunim, dhe “K anosja”, dhe konkretisht : L. T; D. T; A. B., banues në Dibër.

Këta shtetas në bashkëpunim me njëri tjetrin në qytetin e Peshkopisë, pas një k onflikti për motive të dobëta kanë k anosur dhe g oditur me sende të forta shtetasit U. A., 39 vjeç, dhe K. S., 27 vjeç, banues në Dibër. Vijon puna për lokalizimin e vendodhjes dhe kapjen e tyre.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close